Saunad mida pakume:


Mini Spa 24h=120€
Spa rent ainult koos transpordiga 
0.2€ kilomeeter

Mini Spa on peo nael,terve seltskond hoogsalt aega veetmas,kes saunas,kes tünnis.
Samal ajal kui osa seltskonnast higistab saunas on teine osa lõõgastumas kümblustünnis ,Kogu seltskonna vahel vaid sauna aken.Leiliruumist avaneb vaade 360 kraadi ümbritsevale,olgu selleks järve kallas grillivate sõpradega,suvila õuepealne või esivanemate koduhoovis mängivad lapsed.Saab rahulikult saunas mõnuleda muretsemata.

Spa kümblustünn mahutab vett umbes 1400 liitrit ja soojeneb vähemalt 2.5-3 tundi.Mahub kuni 8 inimest.Hubasust loob sinine valgus tünnis ,ning muusikat saab valida nii mälukaardilt,raadiost kui ka telefonist. Mini Spa haagisel on enda aku muusika ja valgustite tarbeks.

Leiliruumi pool mahutab samuti mugavalt 6-8 inimest,Saun leilikuum juba 1 tunniga,seniks kuni tünn soeneb siis saabgi ju kasta ennast vette mis jahutab.

Kümblustünni ahju mahuvad nn. ahjupuud pikkusega kuni 50cm ja leiliruumi ahju pliidipuud ca 35cm.

 

Kümblustünn 24h=60€
48h=100€ 

Kümblustünn mahutab kuni 9 inimest ja umbes 1400l vett. Kütmine ahjupuudega,aega kulub 38 kraadi saavutamiseks vähemalt 3 tundi.
 Tünnis sees ja väljas valgustid ,ning samuti muusika mis samuti tünni enda akult,et saaks soojas vees mõnuleda kasvõi järve või jõe kaldal ,kaugel linnakärast .
 

Saunakuut 24h=30€
48h=50€ jne 

Saunakuuti võib lugeda meie saunade vanaisaks,nimelt valmis ta kõige esimesena,ta on kõige robustsem ,aga samas kõige mõnusama leili ja olekuga,justkui vanaisa.
Välimus on tal petlik,kuid sisse mahub samuti mugavalt 4-6 ,rekordiliselt 9 inimest.Leil on mõnus mahe ja pool tundi peale tule alla tegemist võib juba minna leili viskama. Seetõttu on tegmist mõnusa saunakesega,teed tule alla ja kui järve äärde jõuad siis saad kohe sauna minna. Ei jää hätta ka need mehed kes alla 100 kraadi sauna ei lähe...

Loomulikult on ka saunakuudil oma aku,makk ja valgustid nii sees kui väljas.

Pakkuda lisaks :

3x3 pop up telk,kiire paigaldus. 24h=24€

Õllelauakomplekt ,laud+2 pinki 24h=6€

Paellapann gaasiga 60cm.24h=15€ Gaas kg hinnaga,kaalutakse peale kasutamist